Pozbycie się trądziku wymaga od Ciebie przede wszystkim zmiany nawyków pielęgnacyjnych. Dobre nawyki mogą być najlepszym remedium na trądzik.

Po pierwsze warto zacząć od wymiany dotychczasowych kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych na jak najbardziej naturalne. Takie, które będą delikatnie pielęgnowały Twoją cerę, ale także nie będą zatykały porów. Dodatkowo będą oczyszczać cerę i leczyć działając przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Twój żel myjący, tonik i krem powinny mieć tylko naturalny skład.

Jeśli chodzi o makijaż to na początkowym etapie powinnaś całkowicie zrezygnować z podkładu i ciężkiego makijażu. Lato jest na to najlepszym okresem. Jeśli koniecznie chcesz robić makijaż, wybieraj jak najlżejsze podkłady naturalne. Twoja cera Ci za to z pewnością za chwilę podziękuje.

A jakie zabiegi stosować w  domu aby skutecznie  i trwale uleczyć swoją cerę z problemu trądziku?

Po pierwsze fitoterapia czyli leczenie ziołami. Proponuje Ci zacząć od ziołowych okładów robionych na bazie nasączonej maski z włókniny, czyli białym płacie. Najprościej robić mieszankę z zagotowanych ziół, a jeszcze lepiej z roślinnych ekstraktów ziołowych, które mają wysokie stężenia aktywnych składników, a także dużo naturalnych kwasów owocowych.

W Natural way tworzymy dla Ciebie  ekstrakty na dany problem skory jak ekstrakt z bukwicy lekarskiej na trądzik, znajdziesz go tutaj:

rownież dajemy ci możliwość tworzenia własnych mieszanek ziołowych na trądzik, które możesz stosować jako maski za pomocą zaczarowanych maseczek znajdziesz je tutaj:

Propozycje mieszania ekstraktów ziołowych na trądzik dla ciebie:

bukwica lekarska +oczar wirginijski = działanie przeciwzapalne

bukwica lekarska +żel hialuronowy = dzianie przeciwzapalne i nawilżające

bukwica lekarska +oczar wirginijski + żel hialuronowy = mocne działanie przeciwzapalne i nawilżające

bukwica lekarska +kolagen i elastyna =działanie przeciwzapalne i regenerujące