Skóra okolic oka jest bardzo wrażliwa, jest najbardziej podatna na mikrouszkodzenia pod wpływem promieniowania UVA i UVB oraz bardzo szybko się przesusza. 

Od lat stosuję i polecam moim klientkom  latem bardzo prosty rytuał pielęgnacyjny, który chciałam ci polecić. jego efekty są niesamowite. 

Codziennie wieczorem, a jeśli znajdziesz czas też rano wklep w okolice oka serum proteiny jedwabiu od @naturalway_naturalneterapie.

Jest tutaj: 

 

To serum pachnie specyficznie, ale tworząc je nie dodałam do niego zapachu ekstra, po to aby było  bezpieczne także dla okolic oka. 

✔️nawilża skórę zawiązując aż 300 cząsteczek wody 

✔️regeneruje warstwę lipidową i zapobiega przesuszaniu skóry

✔️odżywia bo zawiera prawie wszystkie aminokwasy jakie istnieją w naturze 

✔️poprawia koloryt skóry wokół oczu i wygładza. 

Proteiny jedwabiu stosuj też pod krem jako serum do twarzy, to ich główne zastosowanie

 

Proteiny jedwabiu nie mają warstwy tłuszczowej, to lekkie serum o wodnej konsystencji, łatwo się wchłania, ale potrzebujesz zabezpieczyć oko kremem dostosowanym do wrażliwej skóry oka.

 

Proszę nie nakładaj bezpośrednio na wrażliwą skórę oka krem z filtrem. takie kremy często podrażniają oko. 

Kto z nas nie ma za sobą doświadczenia łzawiących przez pół dnia oczu na plaży? 

 

Okolice oka traktujemy delikatnie stosując, odpowiedni krem pod oko. Filtry nakładamy pod oko dopiero na swój krem i w odległości od oka jak maseczkę, czyli niezbyt blisko.

 

Polecam ci mój bestseller krem pod oko z bio retinolem, bezpieczny latem bo bio retinol to naturalna witamina A, a nie syntetyczna, dlatego nie wchodzi w interakcje ze słońcem jak syntetyk. 

Jest tutaj:

 

Jest to też mocno ochronny krem bo zawiera bardzo bogate olej sezamowy i z oliwek oraz masło shea i masło kakaowe. 

 

A po nocnym imprezowaniu pokochasz jego działanie rozświetlające i wyciszające cienie. 

Krem pod oko jest na wakacjach niezbędny, a ponieważ ma bardzo mały słoiczek na pewno go zmieścisz do podręcznej kosmetyczki.