Wakacje to czas odpoczynku dla ciała, umysłu i cery…

Czas odzyskiwania sił i mocy. 

PIELĘGNACJA DZIENNA.

Latem po pierwsze nawilżaj. 

Zastąp swój tonik czystym ekstraktem z aloesu. Ma on lekką wodną konsystencję, łatwo się wchłania.

Jest tutaj:

 

Oprócz tego, że codziennie będzie nawilżał cerę to także dzięki bogactwu witamin będzie ją odżywiał, regenerował po słońcu, a nawet koił posłoneczne oparzenia.

Ekstrakt z aloesu, jest praktyczniejszy i zdrowszy niż sklepowe żele aloesowe. Nie zawiera dodatkowych zagęstników, jest naturalny i dzięki wodnej konsystencji możesz nim nawilżać cerę, ciało i włosy po słońcu. To kosmetyk dla całej rodziny , bo mogą go stosować zarówno dorośli jak i dzieci.

Na dzień polecam ci najmocniej nawilżające serum jakie istnieje w kosmetyce czyli żel hialuronowy, nałóż go bezpośrednio na oczyszczoną cerę: 

Żel hialuronowy ochroni cerę przed uciekaniem z niej wody.

Gdy się wchłonie w drugim kroku nałóż na całą cerę krem nawilżający i krem pod oko. 

Uwaga, krem nawilżający to jeszcze nie krem z filtrem. To krem który ma być odżywieniem, pielęgnacją, zdrowiem dla twojej cery .

Polecam ci krem nawilżająco- odmładzający, który stworzyłam w marce Natural Way, bo zawiera najcenniejsze naturalne składniki nawilżające cerę: aloes, żel hialuronowy, mocznik, a także oleje z opuncji figowej i kadzidłowca.

Jest tutaj:

Dopiero na tak przygotowaną cerę nałóż mgiełkę lub krem z filtrem.

Krem z filtrem nie powinien dotykać Twojej cery bezpośrednio,  jest on często syntetyczny i może być drażniący dla cery. Każdy krem z filtrem jeśli zawiera wysoki filtr nie ma prawie wcale aktywnych składników, bo niestety filtry tak działają, że je neutralizują. Dlatego nie zamieniaj swojego codziennego kremu na krem z filtrem, tylko stosuj ten drugi dodatkowo jako warstwę ochronną.