Masz problem z przesuszoną cerą?
Kiedy jest to problem, który trwa już jakiś czas to najczęściej nic ani krem ani serum które ma w nazwie nawilżające nie pomaga, a ty kupując kolejny specyfik, który ma przecież💦czujesz się bezsilna…
Problem przesuszenia cery to wynik naruszonej warstwy lipidowej skóry mówiąc w skrócie Twoja cera wygląda wtedy jak „dziurawa” wszystko przez nią przechodzi, nic nie pomaga. Zregeneruj, odbuduj warstwę lipidową a przesuszenie zniknie. To jedyna droga.


JAKOTO ZALECENIA DLA CIEBIE:
1. Używaj serum proteiny jedwabiu rano i wieczorem na oczyszczoną cerę. A 1-2 razy w tygodniu nakładaj proteinę jedwabną jako maskę z zaczarowanym maseczkami. Proteina jedwabiu to czysty wyciąg z kokonów jedwabnika jest ultrabogaty w składniki odżywcze zawiera m.in serycynę tzw. jedwabny klej czyli białko zlepiające włókna fibroinowe. Poprawia stan skóry, zmniejszając przez nią utratę wody. Jest tutaj: https://naturalway.pl/zamow/serum-proteiny-jedwabiu/

Proteinę jedwabiu, stosuj 2 x dziennie jako serum na oczyszczoną cerę przed nałożeniem kremu. 2 x w tygodniu nasączaj nią zaczarowane maseczki, są tutaj: https://naturalway.pl/zamow/maseczki-do-nawilzania-twarzy/ Zaczarowane maseczki nawilżone jedwabiem zamieniają się w masce w płachcie, dzięki której wprowadzasz proteiny jedwabiu w głębsze partie skóry. Już jedna taka maseczka pozostawiona na cerze 20 minut gruntownie odmieni kondycję Twojej suchej cery.

2. Do swojego kremu na noc dodawaj kilka kropli bogatego naturalnego olejku tuż przed nałożeniem na cerę najlepszy będzie olejek jojoba, makadamia, jeśli masz bardzo suchą cerę olejek awokado. Jeśli Twoja cera jest mieszana i tłusta dobre będą olejki z pestek roślin n malin jeżyn lub perilla z pachnotki. 

3. Popraw stan swojej cery od wewnątrz. Miej na biurku zawsze wodę, wypijaj dziennie około 1,5 -2 litra. Dodaj do diety składniki bogate w oleje i naturalne kwasy omega takie jak awokado, pestki dyni, słonecznika, naturalne oleje i ryby morskie. ….
Efekt tej terapii zobaczysz już przy pierwszym użyciu serum jedwabnego ale jeśli zastosujesz wszystkie 3 kroki gruntownie poprawisz kondycję swojej cery.✌️


Aha! proteina jedwabiu specyficznie pachnie, ale mega działa, nie dodałam do niej żadnych olejków zapachowych bo to one podrażniają i najczęściej uczulają a tu przecież chodzi o zdrową cerę.

Powodzenia!