Pękające naczynka na nogach to niepotrzebny i nieładny defekt. Kiedy zbliża się lato chcemy cieszyć się pięknymi nogami. Bez  pękających naczynek i widocznych drobnych żyłek.

W aptece często polecana jest maść, która zawiera ekstrakty obkurczające  naczynia najczęściej są to wyciągi z kasztanowca, oczaru wirginijskiego lub arniki. Jednak jeśli sprawdzisz skład tych maści okaże się że samych ekstraktów jest tam zaledwie około 2%.  Reszta składników to tak zwane wypełniacze i zagęstniki. Efekt po takim specyfiku znikomy…

Gdybyś użyła do pielęgnacji naczyń na nogach czystego ekstraktu z kasztanowca białego lub czystego ekstraktu z oczaru wirginijskiego, w bardzo wysokim stężeniu, efekt będzie prawdziwie skuteczny.

Ekstrakt z oczaru wirginijskiego obkurcza skutecznie naczynia włosowate, ale także leczy siniaki, obrzęki. Ciężkie nogi już po pierwszej aplikacji poczują ulgę.Oczar wirginijski ma także  zastosowanie w leczeniu obrzęków, egzemy, zanieczyszczeń skórnych, poparzeń skóry. I oczywiście oczar stosujemy przede wszystkim jako bogate serum dla cery naczyniowej. Multi produkt!

Jak stosujesz? Zawsze kiedy czujesz „ciężkie nogi” spryskaj je solidnie ekstraktem z oczaru wirginijskiego. Ulga powinna przyjść już po chwili.

Spróbuj! Znajdziesz go tutaj: