Przebarwienia są bardzo trudne do zlikwidowania. Najlepiej jest zająć się nimi jak tylko zauważymy je na naszej skórze, bo im „młodsze” przebarwienia, tym łatwiejsze są do usunięcia. Kiedy są one jeszcze w płytszej warstwie skóry, możemy je skutecznie rozjaśnić, lub nawet zupełnie zlikwidować.
Wiosną i latem najważniejsze jest takie wzmocnienie cery, aby była silna, odżywiona, wzmocniona, tak aby zwiększyła się jej odporność na silne słońce i aby umiała się bronić przed nowymi przebarwieniami.
JAK WZMOCNIĆ CERĘ PRZED LATEM?
Polecam ci terapię, którą możesz stosować całą wiosnę i w lecie zanim jeszcze wybierzesz się na wakacje.
NA NOC stosuj jako serum pod krem ekstrakt z hibiskusa.
Hibiskus dzięki zawartości naturalnych kwasów organicznych i wit. C ma wspaniałe działanie rozjaśniające dla cer z przebarwieniami i cer pozbawionych blasku. Działa również wzmacniająco. Jako serum na noc nie będzie wchodziło w interakcje z wiosennym słońcem.
NA DZIEŃ stosuj jako serum kolagen i elastynę,które wzmocni i dzień po dniu będzie regenerować i odmładzać Twoją cerę. Serum kolagen możesz stosować nawet w gorące, pełne słońca letnie dni.
NA DZIEŃ I NA NOC stosuj po nałożeniu serum dodatkowo krem. Polecam ci krem poprawiający koloryt cery. Krem wzmacniająco-kojący od Natural Way.
I NAJWAŻNIEJSZE 2 x w tygodniu stosuj MASECZKĘ WZMACNIAJĄCĄ DLA CER Z PRZEBARWIENIAMI.
Przepis na nią znajdziesz w Zestawie na Przebarwienia od Natural Way. Do jej stworzenia będą ci potrzebne: żółta glinka, krem wzmacniająco-kojący, ekstrakt z hibiskusa i serum kolagen i elastyna. Świeża maseczka robiona 2x w tygodniu na żółtej glince wzmocni Twoją cerę przed pojawieniem się pierwszych promieni słońca. Żółta glinka zawiera wyjątkowo dużo związków żelaza, swoją barwę zawdzięcza obecności żelaza trójwartościowego, dzięki któremu wykazuje nad przeciętne zdolności regenerujące. Jest znana jako remedium na przebarwienia oraz nadmierną pigmentację.