Jeśli Twój problem to cera płytko unaczyniona, z widocznymi naczynkami, rumieniem, także trądzikowa, tłusta, z niedoskonałościami, wypryskami to podaję Ci skuteczne rozwiązanie na problemy z cerą.

Naturalna terapia domowa w 3 krokach, którą od wielu lat wdrażam do gabinetów kosmetycznych, a od niedawna dostępna jest także tutaj:

Terapia nr 1. SERUM
Ekstrakt z oczaru wirginijskiego – sprawi, że przestaniesz się czerwienić !

Doskonały dla cer naczyniowych, z rumieniem, ale też tłustych, mieszanych i trądzikowych, bo niweluje pozostałości po wypryskach. Serum proteiny jedwabiu i nasza skóra od razu znajdują wspólny język. Proteiny jedwabiu idealnie „gaszą pragnienie” cery suchej i wrażliwej. Są także naturalnym filtrem UV i chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Stosuj codziennie oczar wirginijski na oczyszczoną cerę jako serum na noc, a proteiny jedwabiu jako serum na dzień.

Terapia nr 2. ZACZAROWANA MASECZKA
Zaczarowane maseczki – stosowane jako okłady/maski na skórę pozwalają przekazywać aktywne, lecznicze ekstrakty i serum w głębsze partie skóry.

Włóż zaczarowaną maseczkę do małej miseczki a następnie nasącz ją kilkoma pompkami oczaru wirginijskiego. Możesz też dodać kilka kropli protein jedwabiu, wtedy maseczka oprócz działania wzmacniającego naczynia będzie też działać wygładzająco i odmładzająco.  Stosuj zaczarowane maseczki 2 x w tygodniu przez 20 minut.

Terapia nr 3. MASKA Z GLINKI
Czerwona Glinka EcoCert – niezwykle skutecznie wzmacnia kruche i nadwrażliwe naczynka, regeneruje cery z trądzikiem różowatym.

Pozwala osiągnąć efekt zwężenia porów, oczyszczenia cery i wyrównania kolorytu. Do miseczki wsyp jedną czubatą łyżeczkę od herbaty czerwonej glinki, następnie nasącz glinkę ekstraktem z oczaru wirginijskiego i kilkoma pompkami protein jedwabiu. Możesz też dodać pół łyżeczki kremu na naczynka w celu uzyskania kremowej konsystencji maski.  Maseczkę stosuj 1-2 x w tygodniu przez 20 minut.
Pamiętaj! Glinka na twojej twarz nie może wyschnąć zatem nawilżaj ją cały czas oczarem wirginijskim lub swoim tonikiem.

! Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu, ale tylko regularne stosowanie wszystkich trzech kroków terapii jest w stanie dać skuteczny i trwały wzmocnienia cery naczynkowej.