Jeśli miałabyś przyswoić sobie tylko jeden nawyk pielęgnacji skóry, tylko jeden! To namawiam cię na MASAŻ! Wykonywany regularnie, kilka razy w tygodniu samodzielnie w domu, a także od czasu do czasu w gabinecie kosmetycznym sprawi, że Twoja cera będzie:

  • młoda przez długie lata
  • jędrna i rozświetlona
  • będzie miała piękny koloryt
  • a najważniejsze jest to, że botoks nigdy nie będzie ci potrzebny!

Masaż to jeden z najbardziej naturalnych, bezinwazyjnych, a jednocześnie najbardziej skutecznych naturalnych sposobów na wiecznie młodą cerę. Masaż działa na cerę jak trening na ciało. Jeśli chcesz ujędrnić ciało, poprawić jego wygląd, wysmuklić uda, ujędrnić pośladki to regularnie ćwiczysz. Z cerą jest tak samo, masaż wykonywany na lini mięśni, tzw. face fitness to nic innego jak trening. Taki masaż działa na układ mięśniowy, krwionośny, limfatyczny. Jeśli wykonywałabyś masaż codziennie wieczorem przez 5 minut sprawisz, że zwiększy się dotlenienie i  ukrwienie cery. Poprawnie wykonywany masaż oczyszcza cerę z toksyn, usuwa zastoje limfatyczne i energetyczne oraz ujędrnia i odmładza! Pytanie tylko dlaczego z niego nie korzystasz?

Są tylko dwa warunki aby masaż działał, wykonuj go:

  • poprawnie po lini mięśni odprowadzając na koniec limfę, aby oczy nie zostały opuchnięte
  • regularnie czyli conajmniej 3 dni w tygodniu, a najlepiej codziennie

Nagrałam specjalnie dla Ciebie film, aby pokazać ci jak wykonać taki krótki, mocno ujędrniający masaż. W filmie mówię także o tym czy możesz korzystać z dobrodziejstwa masażu jeśli masz cerę z problemem trądziku lub  naczyniową z trądzikiem różowatym, oraz jakie olejki do masażu wybrać. Film jest tutaj: https://youtu.be/clu_FBnYoZI.

Znajdziesz go też na You Tube na moim kanale o nazwie Natural Way.

A ja zachęcam cię do challeng-u 7 dni x 5 minut masażu. Gwarantuję, że jak zobaczysz efekt po tych 7 dniach, to zmotywuje cię aby kontynuować.