Zaczęła się jesień i wielu z nas zastanawia się nad zabiegami w gabinetach kosmetycznymi, które obiecują szybki efekt i pozbycie się popękanych naczynek.  Laserowe usuwanie naczynek jest polecane w wielu gabinetach kosmetycznych a także przez lekarzy medycyny estetycznej jako jedyna metoda na popękane naczynka. 

Laser działa to fakt, naczynka znikają, ale niestety “w naturze nic nie ginie”. Pomyślcie logicznie jeśli naczynia zostały nadwyrężone, osłabione  tak, że stały się widoczne w jednym miejscu, to ich zamknięcie tak inwazyjną metodą jak laser, rzeczywiście je zamknie tam gdzie się pokazało, ale to samo naczynko, ani nie zostanie wzmocnione ani bardziej uszczelnione. Zatem nadal jest słabe i będzie szukało ujścia/pokazania się w innym miejscu. Laserowa terapia nie działa na zawsze, często po kilku miesiącach naczynia pokazują się w innym miejscu.

Poza tym poczytaj o tym co to jest laser. Dziś pozwalamy się nim traktować nawet kilka razy w roku, ale to bardzo inwazyjna obciążająca nasz cały organizm metoda. 

Alternatywa? Wzmacnianie i obkurczanie naczynek naturalnymi terapiami i dobrymi, wysoko stężonymi, najlepiej naturalnymi kosmetykami. Regularna kilkumiesięczna terapia pozwala wchłonąć widoczne naczynka, nie obiecam ci, że wyleczy też już pęknięte, ale na pewno je wyciszy i będą mniej widoczne. Za to na pewno wzmocni, ujędrni Twoje kruche naczynia, tak że będą mniej się pokazywać i mniej pękać, a cera będzie miała zdrowy, jednolity koloryt. 

Tu masz cały miesięczny zestaw zabiegowy od Natural Way dla cery naczyniowej składający się w 100% z kosmetyków naturalnych:

W zestawie są; serum na dzień, serum na noc, 1 krem na dzień i na noc , 2 rodzaje maseczek, 1 w płachcie, 1 to glinka do robienia na świeżo, przynajmniej raz w tygodniu:)

Naturalne kosmetyki dobrej jakości stosowane regularnie są jak prewencja, plus budują naturalną siłę Twojej cery, cofają też wiele negatywnych zmian w skórze przy regularnym stosowaniu.  Laseroterapia chwilowo “chowa” Twój problem, ale go nie leczy.