ZOSTAŃ NASZĄ PARTNERKĄ

NaturalWay.pl
Fot. za Brooke Cagle.
Przedstawiamy Ci nasz program partnerski, dzięki któremu nie tylko możesz rozwijać swoją pasję do naturalnej pielęgnacji, ale także budować swoją materialną pewność siebie.
Jako partner_ka masz możliwość uzyskania stałej zniżki na kosmetyki dla Ciebie – 25% (w formie cashbacku), oraz dla Twoich Klientów lub osób, które użyją Twojego kodu afiliacyjnego o wartości 5%.
Dodatkowo Partner_ki mogą pogłębiać swoją pasję do naturalnej pielęgnacji przy pomocy naszych materiałów edukacyjnych i uczestniczyć jako doradcy ds. naturalnej pielęgnacji skóry na naszych stoiskach na różnorodnych Targach, które odbywają się w całej Polsce, jak EkoCuda, Vege Festiwal, etc. A przy tym dodatkowo na tym zarobić! 
Zarejestruj się i dołącz do społeczności osób, które żyją w zgodzie z naturą jak i ze sobą, którym bliskie są nasze wartości – takie jak ekologia czy zdrowe odżywianie, oraz osoby, które chcą z nami wzrastać, rozwijać się także pod kątem zarobkowym! Jeżeli czujesz, że to o Tobie to serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami społeczności Natural Way!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Proste Zasady Programu Partnerskiego

1. Wypełnij formularz (powyżej)
2. Poczekaj na wiadomość zwrotną z adresu (partnerzy@naturalway.pl), gdzie prześlemy dokumenty do wypełnienia oraz indywidualny kod afiliacyjny.
3. Kod udostępniasz Klientom i za każdy zakup z Twojego polecenia otrzymujesz zwrot 25%, Twój Klient zyskuje 5% zniżki na całe zamówienie.

4. Pod koniec miesiąca otrzymujesz zestawienie transakcji z Twojego kodu i jeżeli przekroczą one próg 200 zł poprosimy o wypełnienie rachunku, przesłanie go do nas, a my na podane konto przelejemy zarobioną kwotę.

Dziękujemy, Twoja rejestracja przebiegła pomyślnie.
Niestety z jakiegoś powodu nie udało się przesłać danych, wyślij do nas email.

ul. Porośle 3, 04-957 Warszawa

email  kontakt@naturalway.pl

tel +48 660 235 577

NIP 8811366070 Regon 120488537

Nr rachunku bankowego: 07 1140 2004 0000 3202 7829 3721

Napisz