NATURALNE TERAPIE DLA CER Z TŁUSTYCH, MIESZANYCH Z TRĄDZIKIEM

169 zł

To warsztat dla tych, którzy szukali już wszędzie i wszystkiego próbowali… a problem powracającego trądziku wieku dojrzałego nadal ich prześladuje. Zapraszam was do świata “uzdrawiających” roślin i terapii, które od lat wykorzystuje do zabiegów, aby pomóc najtrudniejszym cerom.

OPIS WARSZTATU

NATURALNE TERAPIE DLA CER WRAŻLIWYCH Z NACZYNIAMI

169 zł

Jeśli Twoja wrażliwa cera przy każdej zmianie pomieszczenia lub temperatury zaskakuje cię rumieniem, jeśli martwisz się pojawiającymi się nowymi naczynkami, marzysz o ukojeniu i wyciszeniu cery, a także o tym, aby nie pojawiały się nowe pajączki …to te warsztaty są dla Ciebie.

OPIS WARSZTATU

NATURALNE TERAPIE DLA CER Z PRZEBARWIENIAMI, SZARYCH I ZMĘCZONYCH

169 zł

Czyli jak naturalnymi metodami odzyskać piękny kolor cery. Jeśli sen z powiek spędzają ci przebarwienia posłoneczne lub przebarwienia po przebytych chorobach, Twoja cera jest szara, bez energii i nie wiesz jak przywrócić jej zdrowy wygląd to te warsztaty są dla Ciebie.

OPIS WARSZTATU

NATURALNE TERAPIE DLA CER DOJRZAŁYCH Z PIERWSZYMI ZMARSZCZKAMI

169 zł

Czyli jak dzięki naturalnym metodom mieć zawsze piękną i młodą cerę. To warsztaty są dla każdego kto widzi pierwsze oznaki starzenia swojej cery i ma poczucie, że jego cera starzeje się przedwcześnie, kto ma problemy nawilżaniem i utrzymywaniem jędrności cery, a przede wszystkim każdego kto chce nauczyć się dać o młodość i kondycję swojej cery w skuteczny i naturalny sposób.

OPIS WARSZTATU

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY ELIXIR PIEKNA

289 zł

Praktyczne warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków. Te warsztaty zabiorą cię w podróż do świata zapachów, natury i naturalnych kosmetyków. Celem warsztatów jest: poznanie mocy i działania naturalnych składników roślinnych i ziołowych oraz nauka tworzenia domowymi sposobami naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

OPIS WARSZTATU

PROJEKT SPA W BIURZE CZYLI ZADBAJ O SWOICH PRACOWNIKÓW

na zamówienie

Oferta dla kobiet – praktyczne warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków i pielęgnacji cery.  Oferta dla mężczyzn – strzyżenie, warsztaty z pielęgnacji włosów, brody i skóry. Jak to działa?  Każdy pracownik marzy o odrobinie relaksu i chwili dla siebie między spotkaniami, ustaleniami czy ciągłą pracą przy komputerze.

OPIS WARSZTATU

BUDOWANIE WŁASNEJ MARKI KOSMETYCZNEJ

na zamówienie

Pragniesz stworzyć własną linię kosmetyczną z naturalnych składników? Masz pomysł na na nazwę i dystrybucję, ale nie wiesz od czego zacząć? Jako firma pomagamy zarówno dużym firmom jak i osobom indywidualnym w tworzeniu pomysłu na markę, pomagamy w stworzeniu ciekawych naturalnych składów receptur, szukamy dla ciebie producenta, pomagamy wybrać odpowiednie opakowania.

OPIS WARSZTATU

ul. Porośle 3, 04-957 Warszawa

email  kontakt@naturalway.pl

tel +48 660 235 577

NIP 8811366070 Regon 120488537

Nr rachunku bankowego: 07 1140 2004 0000 3202 7829 3721

Napisz