Konsultacja cery 90 minut

190.00 

90 minutowa holistyczna konsultacja cery w ramach której rozmawiamy na temat możliwych przyczyn problemów Twojej cery

Kategoria:

Opis

Konsultacja cery

90 minutowa holistyczna konsultacja cery w ramach której rozmawiamy na temat możliwych przyczyn problemów Twojej cery.

ZAKRES KONSULTACJI:

  • diagnozujemy negatywne nawyki pielęgnacyjne
  • ustalamy jakie składniki należałoby włączyć, a jakie wyeliminować z Twojej diety
  • ustalamy zmiany w codziennej pielęgnacji
  • tworzymy 4 tygodniowy indywidualny program terapii dla Twojej cery

Konsultacje odbywają się z twórcą Natural Way – Justyną Sobolewską – Noel

„Od 10 lat pracuję z cerą i z naturalnymi kosmetykami, tworzę zarówno receptury kosmetyków, jak i zabiegi, szkoliłam nawet z naturalnych zabiegów kosmetyczki. Wierzę, że problem każdej cery można rozwiązać naturalnie. KOCHAM ŻYĆ w prawdzie, i w zgodzie ze sobą, a to oznacza dla mnie życie w zgodzie z naturą, budowanie zdrowego życia, zdrowej diety, naturalnej pielęgnacji urody, ale również zdrowych relacji ze samym sobą, osobami które kocham i z całym światem”.

Dlaczego warto stosować naturalne kosmetyki?

Możliwości naturalnej kosmetologii od kilku lat są już praktycznie nieograniczone. Z pewnością niczym, w swej skuteczności, nie ustępują standardowym, „chemizowanym” preparatom. Stąd jeden wniosek, mając wybór wśród tak skutecznych, bogatych naturalnych preparatów pielęgnacyjnych, odmładzających i leczniczych, nie opłaca się, z punktu widzenia własnego zdrowia, stosować preparatów nienaturalnych. Po co, skoro to samo mamy już w 100% naturalne?

Jakie są korzyści ze stosowania naturalnych kosmetyków i wyłącznie naturalnej terapii swojej skóry? 

Naturalne kosmetyki nie zawierają substancji, które mogą być szkodliwe nie tylko dla twojej cery, ale także dla zdrowia. Nie zawierają chemicznych ani ropopochodnych składników, które mogą mieć działanie rakotwórcze, drażniące układ oddechowy, zaburzający pracę układu hormonalnego, a także osłabiające nasz układ odpornościowy. Ważne jest nie tylko stosowanie naturalnego kremu, ale także szamponu, mydła i balsamu. Kiedy się kąpiemy pory naszej skóry pod wpływem ciepłej wody otwierają się i wtedy wchłaniają najwięcej substancji. Jeszcze niedawno przeciętna kobieta wsmarowywała swoje ciało rocznie ponad kg toksyn. Łatwo się domyślić jakie skutki może to nieść w przyszłości. Prawda jest taka, że teraz inwestując w naturalne kosmetyki oszczędzasz na lekarstwach na starość i cieszysz się siłą i energią.

 

Przeczytaj więcej o pielęgnacji cery na moim blogu. Zapraszam!

Odwiedź również mój Instagram.

Tytuł

Przejdź do góry