Opis

Marznące, pękające i przesuszone dłonie

Anatarktycyna i Bajkalina

100 % naturalne składniki

 

Innowacyjny krem, który chroni dłonie przed mrozem, wiatrem i słońcem. Regeneruje i odżywia suche i popękane dłonie.

Bogata formuła kremu zawiera: masło shea, masło kakaowe, olej z awokado, olej arganowy, olej kokosowy, skwalan, kwas hialuronowy, witaminę E oraz dwa innowacyjne składniki antarktycynę i bajkalinę.

Antarktycyna to naturalne glikoproteiny, wykazujące niezwykłe właściwości bio ochronne. Chronią skórę sprzed negatywnymi wpływem środowiska naturalnego: niskimi temperaturami i mroźnym wiatrem, promieniowaniem UVA I UVB, zanieczyszczonym powietrzem.

Tarczyca Bajkalska to roślina o sile adaptogenów, działa jak naturalna tarcza ochronna na skórę. Zawiera aż 40 rożnych flawonoidów, związków czynnych, które wzmacniają skórę i chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Przywraca  elastyczność i jędrność skóry i przeciwdziała powstawaniu przebarwień posłonecznych.

Działanie: Krem mocno nawilża skórę, łatwo się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Regeneruje i odżywia skórę dłoni.

Skóra staje się miękka i delikatna.

Sposób użycia: Nanieś niewielką ilość kremu na wierz dłoni i wmasuj w skórę. Krem stosuj po każdym umyciu dłoni i przed każdym wyjściem na słońce, mróz i wiatr.

70 ml

2.37 fl oz