Opis

Olej wzmacniający Pestki Malin & Nasiona Chia 

Face & Hair

Zimnotłoczony,  nierafinowany, 100% naturalny

Zastosowania i działanie: Pestki Malin & Nasiona Chia to idealny olejek  dla cer przedwcześnie starzejących się, tracących jędrność, naczyniowych i ze skłonnością do przebarwień. Stosowany  do codziennej pielęgnacji poprawia koloryt i elastyczność cery, wzmacnia ją i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Olej z pestek malin zawiera aż 80% nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3, dzięki temu zalicza się do bioolejów zgodnych z sebum ludzkiej skóry. 

Zawiera witaminę  E, zwaną witaminą młodości, prowitaminę A, wspomagająca skórę w regeneracji,  i flawonoidy, silne roślinne antyoksydanty.

Olej z nasion chia to źródło białka, witamin i kwasów omega 3. Wzmacnia cerę, reguluje pracę sebum, koi i działa przeciwutleniająco. Dzięki wysokiej zawartości cynku wzmacnia cery naczyniowe, a także może być stosowany na wypadające i osłabione włosy.

Sposób użycia: Stosuj jako serum na twarz. Dodaj kilka kropli do swojego kremu lub domowej maseczki aby wzmocnić ich działanie. Masuj regularnie cerę olejkiem. Stosuj jako odżywkę i wcierkę  na wypadające i osłabione włosy.  

Składniki/Ingredients: 50 % Rubus Ldaeus Oil / 50% Salvia Hispanica Oil