fbpx
Loading...

Zestaw do terapii domowych NA NAWILŻENIE

119.90  102.00 

! Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu, ale tylko regularne stosowanie wszystkich trzech kroków terapii jest w stanie dać skuteczny i trwały efekt nawilżenia, wygładzenia i odmłodzenia Twojej cery

W zestawie: serum żel hialuronowy, serum proteiny jedwabiu, maseczki, zielona glinka EcoCert

EFEKT po zastosowaniu terapii: Cera głęboko nawilżona i ujędrniona, z efektem lekkiego liftingu.

 

Opis

Miksuj dla nawilżenia!! Problem: cera sucha, zmęczona, odwodniona, tracąca jędrność, z pierwszymi zmarszczkami.

Rozwiązanie:

Terapia nr 1. SERUM
Serum żel hialuronowy – kwas hialuronowy to budulec włókien tkanki łącznej. Jest nazywany „zbiornikiem wodnym skóry”. Niestety jego zawartość w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem. Zewnętrzne zastosowanie serum działa jak zabieg odmładzający dla skóry – przywraca jej elastyczność i młodość, wzmacnia jej naturalne właściwości obronne. Dobrze nawilżona skóra wygląda młodziej! Żel hialuronowy uruchamia też procesy regeneracji skóry, dzięki czemu możesz cieszyć się jej szybszą odnową. Serum proteiny jedwabiu i nasza skóra od razu znajdują wspólny język. Proteiny jedwabiu idealnie „gaszą pragnienie” cery suchej i wrażliwej. Są także naturalnym filtrem UV i chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Skutecznie wygładzają zmarszczki, a cera staje się jedwabista i gładka. Stosuj codziennie proteiny jedwabiu na oczyszczoną cerę jako serum na noc, a żel hialuronowy jako serum na dzień.

Terapia nr 2. ZACZAROWANA MASECZKA
Zaczarowane maseczki – stosowane jako okłady/maski na skórę pozwalają przekazywać aktywne, lecznicze ekstrakty i serum w głębsze partie skóry. Włóż zaczarowaną maseczkę do małej miseczki, następnie nasącz ją kilkoma pompkami protein jedwabiu oraz kilkoma kroplami żelu hialuronowego, wtedy maseczka będzie miała działanie nawilżające i wygładzające. Stosuj zaczarowane maseczki 2 x w tygodniu przez 20 minut.

Terapia nr 3. MASKA Z GLINKI
Zielona Glinka EcoCert – to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych kosmetyków głęboko odmładzających. Już po 20 minutach aplikacji maseczki z zieloną glinką następuje wzrost elastyczności cery o 14%, a po 48 godzinach od aplikacji regeneracja komórek wzrasta o ponad 40%! Maseczka z glinką dodatkowo działa oczyszczająco i regenerująco na cerę – łagodzi podrażnienia i zmiany skórne oraz zapobiega powstawaniu nowych. Do miseczki wsyp jedną czubatą łyżeczkę od herbaty zielonej glinki, następnie nasącz glinkę serum proteiny jedwabiu oraz oraz kilkoma kroplami żelu hialuronowego. Możesz też dodać pół łyżeczki kremu nawilżającego w celu uzyskania kremowej konsystencji maski. Maseczkę stosuj 1-2 x w tygodniu przez 20 minut. Pamiętaj! Glinka na twojej twarz nie może wyschnąć zatem nawilżaj ją cały czas proteinami jedwabiu albo swoim tonikiem.

! Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu, ale tylko regularne stosowanie wszystkich trzech kroków terapii jest w stanie dać skuteczny i trwały efekt nawilżenia, wygładzenia i odmłodzenia Twojej cery

EFEKT po zastosowaniu terapii:

Cera głęboko nawilżona i ujędrniona, z efektem lekkiego liftingu.