Regularne picie mieszanek ziołowych o właściwościach antyoksydacyjnych, odżywczych i oczyszczających ma moc odwrócenia procesów starzenia się komórek. Zioła wzmacniają ciało, skórę i włosy. Kluczowe  dla stosowanie ziół jest słowo „regularnie”.

Jak często powinniśmy pić zioła?

1 max 2 filiżanki dziennie wystarczy, również warto stosować zioła przez dłuższy czas od 6 do 3 miesięcy. Czas ich stosowania zależy od ich działania i właściwości. Te z listy poniżej możecie pić np. przez całą zimę.

Oto moja lista top ziół anty-aging. Już wkrótce będą one dostępne w jednej mieszance na

  • KWIAT MALWY CZARNEJ

Źródło flawonoidów, antycyjanów, śluzów i pektyn nie tylko odmładza ale działa też ochronnie na cerę i ciało.

OWOC BORÓWKI CZERNICY (jagoda leśna)

Zimą jemy suszone lub mrożone. Jedna z najbardziej regeneracyjnych i anty-aging roślin w naszym klimacie. Resweratrol zawarty  w jagodach to silny przeciwutleniacz cofający procesy starzenia komórek.

  • KWIAT HIBISKUSA

Jedna z najbogatszych roślin witaminę C leczy stany zapalne, liftinguje, poprawia ukrwienie odżywia.

  • KWIAT RUMIANKU

Łagodzi podrażnienia,  uspokaja i wzmacnia cerę. Jedna z najbogatszych roślin w naturalne kwasy organiczne i alifatyczne: szczawiowy, winnowy, jabłkowy, cytrynowy.

  • KWIAT DZIEWANNY

Nawilża o oczyszcza cerę i nawilża.

Wzmacnia włosy i paznokcie

Źródło cennych flawonoidów, garbników, karetonoidów, saponin

  • JEŻÓWKA PURPUROWA

Zawiera bogactwo flawonoidów i alkamidy które są naturalnymi silnymi przeciwutleniaczami. Niszczą wolne rodniki i zapobiegają stresowi antyoksydacyjnemu dzięki temu komórki wolni się starzeją.

  • OWOCE BZU CZARNEGO

Mają wartości odżywcze , oczyszczające i antyoksydacyjne . Zawierają kwasy m.in chinowy, octowy , wit.C , wit z grupy B,  sole mineralne