Nawet jeśli palisz lub paliłaś papierosy nie jesteś skazana na zmarszczki palacza, które szpecą twarz.

Najcześciej tworzą się one nad linią ust, widoczna też jest słaba wiotkość cery. Aby się ich pozbyć najlepiej zacząć od najważniejszego kroku, rzucenia palenia.

Aby po latach palenia Twoja cera odzyskała koloryt, poprawę jędrności i gładkości musisz ją teraz przez kilka dobrych tygodni mocno odżywiać. Uzupełnić w skórze, a także w całym organizmie składniki mineralne, witaminy, mikroelementy.

Jeśli miałabyś pomóc ciału odzyskać zdrowie to jednym z najlepszych pomysłów jest picie świeżo wyciskanych soków.  Poza tym jedzenie dużej ilości bogatych w antyoksydanty warzyw i owoców. Ze skórą jest podobnie musi „pić roślinne ekstrakty”, wyciągi z roślin odżywiać  się tym co najlepsze.

Stworzyliśmy domową, prostą i łatwą terapię, opartą w 100% na naturalnych składnikach, takich jak bardzo wysoko %0% stężony kolagen i elastyna, proteiny czystego jedwabiu, żel hialuronowy, która:

  • skutecznie wygładza zmarczki
  • poprawia koloryt
  • regeneruje i widocznie odmładza

Nasze klientki nazwały ją „nowa twarz” bo już po pierwszym zastosowaniu Twoja cera będzie jak Nowa! Opis calej terapii znajdziesz tutaj: