Dziś cały kosmetyczny świat mówi, że po 50-tce nie ma cudów, albo medycyna estetyczna, albo nic nie pomoże na zmarszczki.

Nie słuchaj tego, to retoryka świata, który odszedł od natury, wszystko chce szybko, na już, bez wysiłku.

Jeśli chcesz być piękna naturalnie, masz chwilę aby poświęcić ją sobie czyli najbliższej ci osobie:), to uwierz mi że istnieje naturalna i bardzo skuteczna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa.

Ucząc gabinety kosmetyczne jak ją stosować oglądałam  efekty takie jak:

  • wygładzenie bruzd zmarszczkowych,
  • poprawa kolorytu,
  • zwiększenie elastyczności i jędrności cery

Te efekty widziałam nawet u 70 latek, dlatego jestem pewna, że ta terapia pomoże i Tobie! Sama nazwałam tę terapię  „nowa twarz”, ponieważ cera jest po niej zupełnie odnowiona.

A oto przepis:

  • W miseczce wymieszaj trzy serum od Natural Way.  Zel hialuronowy (ultra nawilżenie) razem z serum proteiny jedwabiu 50% (wygładzenie zmarszczek)oraz z  serum kolagen i elastyna 50% (ujędrnienie i zagęszczenie skóry). Masz zatem trzy boostery w jednej miseczce!
  • Teraz wrzucasz do miseczki zaczarowaną maseczkę od Natural Way. Gdy maseczka już jest dobrze nasączona i „wypije” wszystko rozkładasz ją na twarzy na 15-20 minut.
  • Zabieg powtarzasz 2 razy w tygodniu, przed pierwszym zabiegiem zrób dodatkowo peeling twarzy.

Zestaw produktów do zabiegu znajdziesz tutaj poniżej. Dodatkowo w zestawie znajdziesz zieloną glinkę, czyli jedną z najbardziej mineralizujących, odżywiających i odmładzających naturalnych masek. Warto zrobić sobie maskę z glinki raz na tydzień jako wzmocnienie efektu.

PS: jeśli miałam rację i zabieg działa proszę podziel się swoją opinią z innymi tu na blogu lub na FB Natural Way. Dziękuję.