EBOOK – PODEJMIJ WYZWANIE
21 DNI DO IDELANEJ CERY

+ GRATIS SERUM ŻEL HIALURONOWY

ZAMÓW TERAZ – TYLKO 59 zł

Drogie Dziewczyny! ❤️

Od 15 lat pracuję z cerą i z naturalnymi kosmetykami, tworzę zarówno receptury kosmetyków, jak i zabiegi, szkoliłam nawet z naturalnych zabiegów kosmetyczki.

Wierzę, że problem każdej cery można rozwiązać naturalnie. Kiedy spotykam Was, cudowne dziewczyny (chłopaków też:) np.: na targach, i dobieram do potrzeb Waszej cery naturalne kosmetyki, to rzadko starcza czasu aby ułożyć całościowy, holistyczny program uzdrawiający cerę.

W tym ebooku właśnie mogę to zrobić i pokazuję Ci wszystkie elementy, jakie składają się na zdrową cerę. Piękna, zdrowa cera to proces, na który składają się małe elementy, z których Ty codziennie budujesz swoją pielęgnację.

Dzięki temu programowi w 21 dni poznasz lepiej potrzeby swojej cery, dostaniesz konkretne, naturalne przepisy na zdrowe życie i zdrową cerę, wyeliminujesz te nawyki, które nie służą Twojej cerze, ułożysz swój własny plan pielęgnacji i wybierzesz swoje naturalne kosmetyki. Każdy dzień kończy się zadaniem do wykonania. Ciebie proszę tylko o regularność, konsekwencję i systematyczność.

 

Pozdrawiam Cię Gorąco!
Justyna Sobolewska Noel

SERUM ŻEL HIALURONOWY

Żel hialuronowy to budulec włókien tkanki łącznej. Jest nazywany „zbiornikiem wodnym skóry”, gdyż jedna cząstka kwasu hialuronowego może wiązać aż 500 cząstek wody i dzięki temu przez długi czas utrzymywać nawilżenie skóry. Jako, że zawartość żelu hialuronowego w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem, zastosowanie w serum działa jak zabieg odmładzający dla skóry. Przywraca jej elastyczność i młodość, wzmacnia jej naturalne właściwości obronne.

Sposób użycia: Stosuj serum bezpośrednio na twarz przed nałożeniem kremu. Dodaj kilka kropli do domowej maseczki, kremu lub toniku.

Jeżeli potrzebujesz skorzystaj z bezpłatnej konsultacji Twojej cery

ZAKRES KONSULTACJI: diagnozujemy negatywne nawyki pielęgnacyjne, ustalamy jakie składniki należałoby włączyć, a jakie wyeliminować z Twojej diety, ustalamy zmiany w codziennej pielęgnacji
tworzymy 4 tygodniowy indywidualny program terapii dla Twojej cery

Zadzwoń:
660 235 577

Poznaj nasze podejście do kosmetyków 100% naturalnych!

Mamy 15 lat doświadczenia w dystrybucji do gabinetów kosmetycznych i produkcji najbardziej zaawansowanych kosmetyków naturalnych. To pozwala nam tworzyć markę której MISJĄ JEST przywracanie zdrowia cerom problemowym oraz odmładzanie cery w naturalny i skuteczny sposób.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NATURAL WAY