21 DNI DO
IDEALNEJ CERY

Drogie Dziewczyny! ❤️

Od 10 lat pracuję z cerą i z naturalnymi kosmetykami, tworzę zarówno receptury kosmetyków, jak i zabiegi, szkoliłam nawet z naturalnych zabiegów kosmetyczki.

Wierzę, że problem każdej cery można rozwiązać naturalnie. Kiedy spotykam Was, cudowne dziewczyny (chłopaków też:) np.: na targach, i dobieram do potrzeb Waszej cery naturalne kosmetyki, to rzadko starcza czasu aby ułożyć całościowy, holistyczny program uzdrawiający cerę.

W tym ebooku właśnie mogę to zrobić i pokazuję Ci wszystkie elementy, jakie składają się na zdrową cerę. Piękna, zdrowa cera to proces, na który składają się małe elementy, z których Ty codziennie budujesz swoją pielęgnację.

Dzięki temu programowi w 21 dni poznasz lepiej potrzeby swojej cery, dostaniesz konkretne, naturalne przepisy na zdrowe życie i zdrową cerę, wyeliminujesz te nawyki, które
nie służą Twojej cerze, ułożysz swój własny plan pielęgnacji i wybierzesz swoje naturalne kosmetyki. Każdy dzień kończy się zadaniem do wykonania. Ciebie proszę tylko o regularność, konsekwencję i systematyczność.

 

Pozdrawiam Cię Gorąco!
Justyna Sobolewska Noel

POBIERZ TERAZ PORADNIK NA MAILA!