Mamy ponad 10 lat doświadczenia w dystrybucji i produkcji najbardziej zaawansowanych kosmetyków naturalnych. To pozwala nam tworzyć markę której MISJĄ JEST przywracanie zdrowia cerom problemowym oraz odmładzanie cery w naturalny i skuteczny sposób.

JUSTYNA

Życie w zgodzie z naturą jest moją naturalną ścieżką… natural way.

Moja droga zaczęła się od tego, że szukając zdrowia dla siebie, przez wiele lat uczyłam się o naturalnych terapiach i roślinach prozdrowotnych. Sprawdzałam setki receptur i kosmetyków naturalnych, które potem wdrażałam na polski rynek. Jako szkoleniowiec uczyłam gabinety kosmetyczne w całej Polsce, przywracać zdrowie, naturalnymi metodami, cerom problemowym.

Natural Way to naturalne i skuteczne kosmetyki, do których produkcji wykorzystuję  lokalne rośliny i zioła w najwyższych możliwych stężeniach, aby aktywnie działały na cerę. Wybieram surowce etycznie pozyskiwane, wiele surowców jest eco certyfikowana.

To co wyróżnia Natural Way to holistyczne podejście do problemów cery i pełne terapie na trądzik, naczynka, przebarwienia, zmarszczki i nawilżenie, które każdy może zastosować w swoim domu, aby przywracać zdrowie swojej cery.

Każda buteleczka Natural Way jest tworzona w zgodzie z naturą i szacunkiem dla niej. Ważne jest dla mnie aby opakowania nie obciążały środowiska naturalnego i były łatwe do recyklingu.

Prostota, natura, prawda i zdrowie – to znajdziesz w każdym kosmetyku Natural Way.