21 DNI DO IDEALNEJ CERY – ebook

49.00 

 

 

Kategoria:

Opis

 

21 DNI DO IDEALNEJ CERY – PODEJMIJ WYZWANIE

Od 15 lat pracuję z cerą i z naturalnymi kosmetykami, tworzę zarówno receptury kosmetyków, jak i zabiegi, szkoliłam nawet z naturalnych zabiegów kosmetyczki.

Wierzę, że problem każdej cery można rozwiązać naturalnie. Kiedy spotykam Was i dobieram do potrzeb Waszej cery naturalne kosmetyki, to rzadko starcza czasu aby ułożyć całościowy, holistyczny program uzdrawiający cerę.

W tym ebooku właśnie mogę to zrobić i pokazuję Ci wszystkie elementy, jakie składają się na zdrową cerę. Piękna, zdrowa cera to proces, na który składają się małe elementy, z których Ty codziennie budujesz swoją pielęgnację.

Dzięki temu programowi w 21 dni poznasz lepiej potrzeby swojej cery. Dostaniesz konkretne, naturalne przepisy na zdrowe życie i zdrową cerę. Jednocześnie wyeliminujesz te nawyki, które nie służą Twojej cerze, ułożysz swój własny plan pielęgnacji. Jednak przede wszystkim wybierzesz swoje naturalne kosmetyki. Każdy dzień kończy się zadaniem do wykonania. Ciebie proszę przede wszystkim o regularność, konsekwencję i systematyczność.

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „21 DNI DO IDEALNEJ CERY – ebook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

Go to Top