Domowe sposoby na trądzik istnieją i mogą być bardzo skuteczne. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie jako szkoleniowiec naturalnych terapii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych widziałam i pracowałam z wieloma trudnymi cera z trądzikiem wieku dojrzałego lub trądzikiem różowatym. Jedyne trwałe efekty, czyli takie, które całkowicie likwidowały problem trądziku, zmian skórnych, które często latami się utrzymywały, widziałam jedynie po zabiegach naturalnych. Naturalnych, czyli takich, które były w 100% opartych na naturalnych kosmetykach, a maski najczęściej były robione „na świeżo” i dostosowane do specyficznych potrzeb cery.

Takie zabiegi nie będą miały nigdy żadnych skutków ubocznych dla naszej cery, za to mnóstwo plusów, bo oprócz bardzo skutecznego leczenia nie pożądanych zmian skórnych bardzo mocno także odżywiają cerę, regenerują, wygładzają i również przywracają jej młodość. Ale dla Ciebie najważniejsze powinno być to, że naturalne terapie, co prawda wymagają czasu i cierpliwości, ale jeśli w nich wytrwasz, TRWALE mogą zmienić wygląd Twojej cery, czyli Twój problem zniknie i już nigdy nie wróci!

Po pierwsze fitoterapia czyli leczenie ziołami. Proponuje Ci zacząć od ziołowych okładów robionych na bazie nasączonej maski z włókniny, czyli białym płacie. Do nasączania włóknin najprościej użyć  roślinnych ekstraktów ziołowych, które mają wysokie stężenia aktywnych składników, a także dużo naturalnych kwasów owocowych.

Po drugie argiloterapia czyli leczenie aktywnym telenkiem glinu, czyli glinkami. Najważniejszą właściwością maseczek z glinką jest usuwanie z organizmu toksyn i zanieczyszczeń. W ten sposób skóra regeneruje się i ponownie lśni pełnym blaskiem. Maseczki z glinki działaj jak antyseptyk i antybiotyk zarazem, utleniają wolne rodniki i optymalizują gospodarkę bakteryjną skóry.

Cały zestaw do leczenia cery trądzikowej zawierający ekstrakty, maski z włókniny i glinkę oraz przepis jak go używać znajdziesz tutaj: