FAQ – Program Partnerski NATURAL WAY

Jak działa Program Partnerski?

Program partnerski polega na odpłatnym promowaniu kosmetyków oraz usług firmy Natural Way, na stronach internetowych Partnera lub na w jego mediach społecznościowych, a także w ramach autorskich warsztatów, spotkań i eventów.

Polecając kosmetyki z oferty sklepu Natural Way otrzymujesz prowizję od ich sprzedaży. Jeżeli klient dokona u nas zakupu z Twojego polecenia, Ty otrzymasz prowizję nawet do 25% wartości brutto od tej sprzedaży. (zasady naliczania prowizji określa Regulamin).

Dla kogo przeznaczony jest program partnerski?

Natural Way dąży do współpracy z osobami, które w ramach swoich serwisów i mediów społecznościowych oraz autorskich warsztatów i spotkań dostarczają swoim odbiorcom wiedzę o naturalnych kosmetykach, pielęgnacji i zdrowiu. Celem Programu Partnerskiego Natural Way jest reklamowanie marki, produktów i usług oferowanych w ramach serwisu www.naturalway.pl.

W Programie Partnerskim mogą uczestniczyć zarówno firmy, osoby prowadzące jak i nie prowadzące działalności gospodarczej. Rejestracja oraz uczestnictwo w Programie są bezpłatne.

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego?

Warunkiem dołączenia do programu jest dokonanie Rejestracji poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.naturalway.pl/programpartnerski

W jaki sposób mogę promować produkty Natural Way?

  • Na Twoim indywidualnym koncie Partnera znajduje się unikalny numer referencyjny, który zawiera unikalny adres dzięki czemu nasz system rozpozna Twoje przekierowanie i naliczy prowizję.
  • Jako Partner umieszczasz materiały graficzne na swoich stronach internetowych lub w swoich mediach społecznościowych. Materiały graficzne zawierające unikalny numer referencyjny znajdziesz w swoim panelu administracyjnym w zakładce MARKETING (Materiały promo).
  • W przypadku promocji bez użycia naszych materiałów graficznych, wystarczy, że do linku promocyjnego, który umieścisz np. w social mediach lub na stronie, dodasz swój unikalny numer referencyjny.

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nie. Możesz współpracować z nami jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Wystarczy, że złożysz odpowiednie oświadczenia i przy każdej wypłacie środków zamiast faktury wystawisz rachunek:

Czy muszę korzystać z gotowych grafik promocyjnych?

Nie musisz. Możesz stworzyć grafiki promocyjne we własnym zakresie. Pamiętaj jednak, aby adres z przekierowaniem na naszą stronę zawierał twój unikalny numer referencyjny – dzięki temu możliwe będzie prawidłowe naliczanie prowizji.

Czy mogę umieścić na swojej stronie opisy kosmetyków Natural Way?

Zgodnie z naszym regulaminem kopiowanie opisów produktów oraz wszelkich treści ze stron i podstron serwisu www.naturalway.pl dosłownie, bez swojego autorskiego wkładu w treść i umieszczanie ich na swoich stronach jest niedozwolone. Twoje opisy muszą zawsze zawierać Twój autorski wkład w treść jaką umieszczasz na swoich stronach i w mediach społecznościowych na temat Natural Way.

Czy mogę stworzyć swoją stronę w celu promowania produktów Natural Way?

Nie chcemy, aby powstawały strony, które będą kopią naszej strony i naszego sklepu. Możesz stworzyć swoją stronę lub blog, która będzie Twoją autorską stroną, na której możesz promować kosmetyki Natural Way.

Czy mogę stworzyć fanpage, profil na Facebook, konto na Instagram lub innym serwisie społecznościowym z nazwą Natural Way w celu promocji produktów Natural Way?

Nie. Nie chcemy, aby w serwisach społecznościowych były inne profile z nazwą naszej firmy. Możesz promować kosmetyki Natural Way na swoich autorskich profilach na FB i Instagramie lub innych serwisach społecznościowych.

Czy jako formę promowania produktów Natural Way mogę stworzyć tzw. landing-page?

Nie. Dozwolone jest jednak prowadzenie swojej strony lub bloga, który zawiera unikalną treść (np. kosmetyki naturalne, pielęgnacja cery, itp.). Strona ta jednak nie może wprowadzać użytkowników w błąd co do tego, kto jest właścicielem i administratorem tej strony.

W jaki sposób naliczana jest prowizja?

  • Każde przejście użytkownika z Twojego linku referencyjnego na stronę Natural Way jest zapisywane w pliku cookie, który przechowuje te informacje przez 30 dni. Jeżeli w tym czasie użytkownik dokona zakupu, zostanie Ci naliczona prowizja od wartości brutto jego zamówienia.
    Informacja o prowizji pojawi się w Twoim panelu w zakładce RAPORTY (Historia poleceń) w momencie zrealizowania zamówienia przez serwis www.naturalway.pl
  • Jeżeli zamówienie nie zostanie zrealizowane prowizja zostanie anulowana.

Jak mogę wypłacić prowizję?

  • Najpierw należy wystawić fakturę lub rachunek, możesz skorzystać ze wzoru do którego link znajduje się powyżej
  • Cała dostępna kwota wypłacana jest po zgromadzeniu minimum 200 zł
  • Ostatnim krokiem jest przesłanie dokumentu do Natural Way Justyna Sobolewska-Noel.

Jak długo należy czekać na wypłatę wynagrodzenia?

Wynagrodzenie jest wypłacane od zrealizowanego i opłaconego zamówienia klientów Partnera w serwisie www.naturalway.pl zrealizowanym w ciągu 30 dni od kliknięcia w link referencyjny Partnera. Wypłata nastąpi po 30 dniach, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od doręczenia faktury VAT lub rachunku do Natural Way Justyna Sobolewska-Noel.

Masz inne pytania?

Wszelkie pytania, uwagi i sugestie możesz zgłaszać na adres: partnerzy@naturalway.pl

LOGOWANIE DO PANELU
ZAREJESTRUJ SIĘ
REGULAMIN PROGRAMU
PYTANIA i DOKUMENTY