Domowe i skuteczne sposoby istnieją. Nie są to jednak przysłowiowe „maseczki z ogórka” a bardzo skuteczne terepie, które wykorzystują siłę roślin i tlenek glinu. Możesz poprawiać kondycję swojej skóry i likwidować zmarszczki domowymi terapiami, które są proste, a z których korzystają także gabinety kosmetyczne.

Terapia nr 1 na zmarszczki łączy siłę kolagenu, który jest naturalnym budulcem skóry z naturalnym jedwabiem pozyskiwanym z kokonów jedwabników. Kolagen podniesie jędrność, a jedwab spłyci zmarszczki i sprawi że cera stanie się jedwabista w dotyku. Cały opis terapii na zmarszczki i ujędrnienie znajdziesz tutaj poniżej:

Terapia nr 2 jest dla osób, które nie tylko chcą utrzymać młodość cery i nawilżenie. łączy siłę jedwabiu z kokonów jedwabników, czyli jedną z najsilniejszych substancji nawilżających-żelem hialuronowym. Opis terapii jest tutaj:

A terapia nr 3 to najprostszy sposób czyli użycie jednego z tych trzech serum, o których pisałam żelu hialuronowego, kolagenu i elastyny lub protein jedwabiu jako serum pod krem do stosowania rano i wieczorem.